500.00 ₺'den
Rezervasyon Yap

TÜPLÜ DALIŞ

Henüz Yorum Yapılmadı

Süre

30 dk

İptal

7 gün öncesine kadar

Max Kişi

Sınırsız

Diller

EN, TR

Genel bakış

Tatilimizde aklınızda yer edecek uzun süre aklınızdan çıkmayacak etkinliklerimizden bir tanesi de tüplü dalış turumuz. Sonsuz güzelliklere sahip mavi turumuza gelin bir göz atalım.

 

TÜPLÜ DALIŞ NASIL YAPILIR?

 

Mavi güzellikleri görebilmeniz için, eğitime, belgeye ihtiyacınız yok. 15 20 dakikalık bilgilendirmenin ardından eğitmen ve profesyonel dalgıçlarımızla dalışa hazırsınız demektir. Bilgilendirmenin ardından isteye bağlı TÜPLÜ dalış kıyafetlerimizi giyip sizleri grup halinde sualtı için hazırlanıyoruz. Ekipmanlarımızı kontrol ettikten sonra dalgıçlarımızla birlikte yavaş yavaş derinlere inmeye başlıyoruz. Aşağıda bizi rengarenk balıklar karşılamaya hazır bekliyorlar. Siz onları beslerken ve güzel vakit geçirirken biz de profesyonel sualtı kameralarımızla bu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. 25-30 dakikalık sualtı gezimizden sonra yüzeye çıkıyoruz. Öğle yemeğinden sonra bir dalışımız daha gerçekleşiyor. Daha sonra su altında çektiğimiz fotoğraf ve videoları izleme imkanınız oluyor. Bu unutulmaz deneyim için hazır mısınız?

 

ÖLÜDENİZ DALIŞ AKTİVİTESİ GÜN PLANI:

 

Aktiviteye misafirlerimizi özel araçlarımızla otellerinizden almakla başlıyoruz. Sizleri aldıktan sonra dalış teknemize ulaşıyoruz. Dalış yapacağımız koya doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzda sizlere dalış hakkında 15 20 dakika süren bilgilendirmemizi gerçekleştiriyoruz.
Dalışımızı gerçekleştireceğimiz koya ulaştıktan sonra sizleri grup grup dalış için hazırlıyoruz. Gün içinde iki defa 30 dakika süren dalışlarımız gerçekleşiyor.
İlk dalışımızın ardından öğle yemeği arası veriyoruz. Menümüzde de arzunuza göre balık ya da tavuk çeşitlerimiz mevcut. Yanında makarna ve salata size eşlik ediyor. Harici olarak çeşitli içecekler ve atıştırmalıkları teknemizin bar kısmından temin edebilirsiniz.
Öğleden sonra ikinci dalışımız için hazırlanıyoruz. Dalış haricinde gün içinde ailenizle denizde ve teknede dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. İkinci dalışımızı da gerçekleştirdikten sonra 17:00’da limanımıza dönüyoruz. Sizleri almış olduğumuz otellerinize geri bırakıyoruz.

 

Tatil Paketlerimizi Görüntülemek İçin Tıkayınız.

Daha fazla göster

Dahil / Hariç

  • Öğle yemeği
  • Transfer
  • Sigorta dahildir.
  • Fotoğraf ve videolar ekstra ücrete tabiidir.

Diller

EN
TR

Aktivitenin Konumu

Yorumlar

0/5
Henüz Yorum Yapılmadı
Toplam 0 yorum
Mükemmel
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
İdare Eder
0
Kötü
0
Toplamda 1 - 0 arasında gösteriliyor

Görüş Bildirin

Kişi Başı 500.00 ₺

Tarafından düzenlenmiştir

Myfriendoo

Üyelik tarihi 2022

1 İnceleme

Sizin İçin Seçtiklerimiz