Fethiye doğal güzellikleri ve tarihi mekanları ile meşhur bir tatil beldesidir. Bunun yanı sıra  da oldukça ünlüdür. Fethiye turizm açısından gelişmiş olduğu için istediğiniz tarzda eğlence mekanı bulabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere yaz aylarında tercih edilen 5 popüler eğlence mekanı önereceğiz.

 

 

ölüdenizde gece hayatı

REVOLUTION BAR

Fethiye’de ki Eğlence Mekanları ndan birisidir. Fethiye’nin Hisarönü beldesinde yer alır. Mekanın yaklaşık olarak 800 kişilik kapasitesi vardır. Her sene en güncel ses ve ışıklandırma ekipmanları ile güncellenir. Mekanda zengin bir alkol menüsü vardır. İstediğiniz kokteyl ve içeceği alarak dans eşliğinde yudumlayabilirsiniz.

Her sene avrupa’da ünlü olan djleri getiren Revolation Night Club, gece hayatının merkezi konumundadır. Yabancı turistlerin sıklıkla tercih ettiği gece kulüplerinden biridir. Fethiye bölgesine göre fiyat olarak biraz pahalıdır. Alkollü olarak araç kullanmamanız için mekan önünde her zaman taksi bulmanız mümkündür. Revolution Night Club canlı gece hayatı ve ışıklandırmalar eşliğinde yapılan özel dans gösterileri ile diğer gece kulüplerinin önüne geçiyor.

 

 

Kerimoğlu Yörük Müzesi Fethiye

KERİMOĞLU YÖRÜK ÇADIRI

Fethiye’de ki Eğlence Mekanları ndan bir diğeri olan Yöresel yörük çadırı, içerisi düzenlenerek eğlence mekanına dönüştürülmüş bir konsepttir. Çadırın yanları açık olduğundan yaz aylarında serin olmaktadır. Otantik tasarımları ve yöresel oturma alanları ile yaz aylarında yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Kerimoğlu Yörük Çadırı, Çalış sahilinde yer alıyor.

Mekan alkollü ve alkolsüz içecek servisi ve yöresel yemekler sunuyor. Anadolu ezgileri eşliğinde dans edebilirsiniz. Yöresel oyunlar ve canlı saz performansları ile Fethiye gece hayatı için farklı bir alternatif sunuyor. Her sene Mayıs aylarında açılıyor. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında rezervasyonsuz gidebilmek mümkün olmuyor.

 

 

Ölüdeniz Sun City Beach Club

SUN CITY BEACH CLUB

Ölüdeniz’de bulunan mavi lagün’ün sonunda yer alan mekan yaz aylarında her gece çılgın partiler düzenliyor. Yasa gereği saat 12’den sonra açık alanda müzik yayını yasak fakat bu mekanın çevresi boş olduğundan bu yasadan etkilenmiyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar canlı müzik ve dj performansı devam ediyor.

Plajda başlayan partiler gece kulübünde devam ediyor. Mekanın dört tarafı açık olduğundan geceleri sıcaktan etkilenmiyor. Menüsünde bir çok yerli ve yabancı alkollü içecek bulunuyor. İstenilirse barmen tarafından hazırlanan özel kokteyllerden isteyebilirsiniz. Her sene ünlü bir dj performanı bulunuyor. Kendi djleri de oldukça kaliteli müzik yapıyor. Beach party konseptinde bir eğlence istiyorsanız adresiniz belli.

 

 

yamas meyhanesi fethiye

YAMAS MEYHANESİ

Karagözler yarımadasının batısında kalan mekan otantik bir tasarımı olan restaurant ve sahilden oluşuyor. Yaz aylarında kumsala kurulan masalar ve canlı olarak çalınan Türk-Rum ezgileri ile eğlenceli bir akşam yemeği sunuyor. Restaurantın taze balık menüsü ve zengin deniz ürünleri ile misafirlerini ağırlıyor.

Alkol menüsü olarak yerli ve yabancı alkoller bulunuyor. Fethiye’den minibüsler yarımada girişine kadar gidiyor fakat buradan sonra restauranta biraz daha yol var. Kendi aracınızla giderseniz daha rahat edersiniz. Bu mekana gidecekler dj performansı beklemesin fakat eğlenceli bir gece olacağının garantisini verebiliriz.

 

 

Grand Boozey Gece Kulübü bar fethiye

GRAND BOOZEY GECE KULÜBÜ

Grand Boozey Gece Kulübü, Hisarönü beldesinde yer almaktadır. Hisarönün’deki iyi gece kulüplerinden biridir. Geceleri düzenlenen gösteriler ve dans şovları ile meşhurdur. Yerli ve yabancı geniş bir alkol menüsüne sahiptir. Barmenlerinin kendi karışımları olan özel ve lezzetli kokteylleri bulunmaktadır. Her sene farklı ünlü dj mekanda çalmaktadır.

Fiyatları Fethiye bölgesine göre caziptir. Yerli turistler tarafından daha çok tercih edilen bir gece kulübüdür. Yaklaşık 20 yıllık bir işletme olan Grand Boozey Gece Kulübü, modern ışıklandırma ve müzik sistemleri ile donatılmıştır. Fethiye’de gece kulübü olarak rahatlıkla eğlenebileceğiniz mekanlardan biridir.

Aktivitelerimizi görüntülemek için tıklayınız.