Bu yazımızda Ölüdeniz Tüplü Dalış Aktivitesi Yapılabilecek Koylar ‘ı sizinle paylaşacağız.

 

diving-dark-scuba-diving

 

Dalyan koyu

Hem dalış yapmak için hem yüzmek ve ailenizle sahilde güzel vakit geçirmek için harika bir durak. Zengin canlı popülasyonuyla görsel bir şölene sahip olan Dalyan koyu yeni başlayanlar için oldukça ideal. Derinliği 10 metredir. Ayrıca sahile karadan ulaşım sağlanabiliyor.

 

 

aquarium-dark-scuba-diving

 

Akvaryum Koyu

Kaş’a yalnızca 5 dakika mesafededir. Berrak bir suya sahip olan akvaryum koyu derin dalışlar için elverişlidir. Sadece tekne ile ulaşım sağlanabilir. Bir çok balık türüne sahip koyda palyaço balığı, ahtapot, deniz kestanesi, vatoz ve daha fazlasını görebilirsiniz.

 

 

cold-cave-scuba-diving

 

Soğuk mağara

İleri seviyedeki dalıcılar için uygundur. Derinlik 20 metredir. denize bulaşan soğuk ve tatlı su akıntısı sizleri karşılor olacak. Tatlı suda dalış yapmak sizlere ayrı bir tecrübe kazandıracak.

 

 

3-tunnels-scuba-diving

 

Üç tüneller

İleri seviyede alıcılar için uygundur. Derinlik 30 metredir. 19 metreden sonra sizi bir loşluk karşılıyor. Fenerinizi yanınıza almayı unutmayın. Dar kayalıkların arasında maceralı bir dalı sizi bekliyor.

 

afkule-monastery-scuba-diving

 

 

Afkule

Fethiyenin en iyi dalış mekanıdır. Derinlik 50 metredir. İleri seviyede alıcılar için harika bir bölge. Renkli ve farklı türlere ev sahipliği yapan dalış bölgemizde yanımıza el fenerinizi almayı unutmayın. Hemen rezervasyon yaparak bu etkinliği sizlerde deneyim edebilirsiniz.

 

Tüplü dalış aktivitemiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.