29,850.00 ₺'den
Rezervasyon Yap

TATİL MODU TATİL PAKETİ (Konaklama Dahil)

Henüz Yorum Yapılmadı

Süre

6 Gece 7 Gün

Paket Tipi

Özel Tur

Max Kişi

36 kişi

Diller

EN, TR

Gün Planı

1. Gün : Yamaç Paraşütü
1. Gün : Yamaç Paraşütü

YAMAÇ PARAŞÜTÜ
Günde belirli saatlerde uçuşlarımızı gerçekleştiriyoruz.
Özel araçlarımızla 30 dakika süren dağa çıkış sürecimiz başlıyor. Dağa ulaştıktan sonra
10 dakika boyunca bilgilendirilip hazırlanıyorsunuz.
THK lisanslı profesyonel pilotlarımız eşliğinde yaklaşık 30 dakika uçuş yapıyorsunuz.
Sigortalı, yeni ekipmanlar ile uçuşlarımızı gerçekleştiriyoruz .

2. Gün : Tekne turu
2. Gün : Tekne turu

Tekne Turumuza, ilk durağımız olan Mavi Mağara ile başlıyoruz.
Her rotada yaklaşık 45 dk-1 saat arası duruyoruz.
80’den fazla kelebek çeşidini bünyesinde barındıran Kelebekler Vadisi’ni keşfe başlıyoruz. Adını adanın tepesindeki kiliseden alan St. Nicholas Adası ve Akvaryum Koyu, Soğuk Su Koyu, Deve Plajı gibi çeşitli noktalarda mavi suların derinliklerine seyahat edebilirsiniz.
Günübirlik ölüdeniz tekne turu, menülerimizde bulunan balık/tavuktan oluşan öğle yemeği ile rehberlik hizmeti sizleri karşılamaktadır. Alkollü/ alkolsüz tüm içeceklerinizi teknemizin barından temin edebilirsiniz.
Ölüdeniz’den ayrılarak Kelebek Vadisi, Deve Plajı, Akvaryum Koyu ve St.Nicholas Adası olmak üzere rotamızı sırayla takip ediyoruz. Her gün 11:00’de kalkan teknemiz 17:30’da Ölüdeniz’e dönmüş bulunuyor. Teknelerimiz 39 Metre uzunluğunda olup içinde su kaydırağı, tekne barı, restoran, şezlong imkanları bulunmaktadır.

3. Gün : Tüplü Dalış
3. Gün : Tüplü Dalış

Aktiviteye misafirlerimizi özel araçlarımızla otellerinizden almakla başlıyoruz. Sizleri aldıktan sonra dalış teknemize ulaşıyoruz. Dalış yapacağımız koya doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzda sizlere dalış hakkında 15 20 dakika süren bilgilendirmemizi gerçekleştiriyoruz.
Dalışımızı gerçekleştireceğimiz koya ulaştıktan sonra sizleri grup grup dalış için hazırlıyoruz. Gün içinde iki defa 30 dakika süren dalışlarımız gerçekleşiyor.
İlk dalışımızın ardından öğle yemeği arası veriyoruz. Menümüzde de arzunuza göre balık ya da tavuk çeşitlerimiz mevcut. Yanında makarna ve salata size eşlik ediyor. Harici olarak çeşitli içecekler ve atıştırmalıkları teknemizin bar kısmından temin edebilirsiniz.
Öğleden sonra ikinci dalışımız için hazırlanıyoruz. Dalış haricinde gün içinde ailenizle denizde ve teknede dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. İkinci dalışımızı da gerçekleştirdikten sonra 17:00’da limanımıza dönüyoruz. Sizleri almış olduğumuz otellerinize geri bırakıyoruz.

4. Gün : Jeep safari
4. Gün : Jeep safari

Jeep Safari aktivitemize sabah erken saatte sizleri otelinizden alarak özel araçlarımızla yola koyularak başlıyoruz. Saklıkent ve Tlos Antik Kenti duraklarımız arasında yer alıyor.
Doğal güzellikleri görüp eğleneceğiniz, çamur banyosu ve su savaşı yapacağınız jeep safari size eğlenceli saatler sunuyor.
17.30-18.00 saatleri arasında sizleri otellerinize bırakmak üzere geri dönüyoruz.
Jeep Safari etkinliğimizde yanınıza mayo/bikini ve ekstra kıyafetler almanızı öneriyoruz.

5. Gün : At turu ve ATV turu
5. Gün : At turu ve ATV turu

Kayaköy antik kentinde ve çam ağaçlarıyla dolu patika yollarında ormanda at turu keyfini yaşatıyoruz.
Aktivitemiz sabah ve öğle turları olmak üzere üç kez belirli saatlarde yapılmaktadır.
Tüm aile için keyifli bir deneyim sağlayan at turu etkinliğimizde pantolon ve ayakkabı giymenizi öneririz.
ATV TURU
Atv safari için sizleri belirli saatte otelinizden alıyoruz. Motorlar bir konvoy oluşturarak Kayaköy Antik Kenti’n de macera başlıyoruz. Ölüdeniz ormanları ile devam eden aktivitede çamurlarla dolu ve trafiğe kapalı alanlardan geçerek macera sürer.
Günde 3 defa yapılmaktadır.
ATV turu ile ormanda OFF-ROAD deneyimi yaşayacaksınız.

6.Gün : Rafting
6.Gün : Rafting

Dalaman nehrinin güçlü akıntısına kapılın ve rafting botunuzu devirmeden yolunuza devam edin. Zorlu bu yolculukta arkadaşlarınızdan yardım isteyin ve bu adrenalin dolu etkinliği birlikte deneyimleyin. Yolculuk boyunca çam ormanlarının arasından akan Dalaman nehrinin haşin sularına kendinizi bırakın. Yolculuk mesafesi toplam 9 km olmakla birlikte 2.5 – 3 saat arası sürebilmektedir. Güvenlik önlemleri alınarak bu adrenalin dolu etkinliği maceralı bir şekilde geçirebilirsiniz. Aktivite öncesi verilen brifing ve köy kahvaltısı ile başlar. Ardından 3 saatlik rafting macerası ile devam eder. Yolculuğunuzun sonuna geldiğinizde ekip sizi karşılar. Harcadığınız enerjiden sonra öğle yemeği gelir ve aktivite tamamlanmış olur. Arkadaşlarınızla ve ailenizle yapabileceğiniz güzel bir etkinliktir.RAFTİNG AKTİVİTESİ GÜN PLANI:


Rafting aktivitemiz için sizleri sabah erken saatte otelinizden alıyoruz. Aktivitemizi Dalaman Nehri’nde gerçekleştiriyoruz. Aktivite öncesi bilgilendirme verilir ve köy kahvaltısı ile başlanır. Ardından rafting macerası ile devam eder. Yolculuk mesafesi toplam 9 km olmakla birlikte 2.5 – 3 saat arası sürebilmektedir. Öğle yemeği sonrası aktivite tamamlanmış olur.

Dahil / Hariç

  • Öğle yemeği (Yamaç paraşütünde ve At turunda öğle yemeği dahil değildir)
  • Transfer
  • Sigorta
  • Fotoğraf ve videolar ekstra ücrete tabiidir.

Tour's Location

Yorumlar

0/5
Henüz Yorum Yapılmadı
Toplam 0 yorum
Mükemmel
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
İdare Eder
0
Kötü
0
Toplamda 1 - 0 arasında gösteriliyor

Görüş Bildirin

Kişi Başı 29,850.00 ₺

Bilgi Al

Tarafından düzenlenmiştir

Myfriendoo

Üyelik tarihi 2022