Gökyüzünde bir kuş gibi özgür olmayı hangimiz hayal etmedi ki? Bu hayaliniz Myfriendoo ile çok daha kolay ve güvenli. Şunu söylemeliyiz ki yamaç paraşütü için bir kursa ya da ders almanıza gerek yok. 10 dakikalık bilginin ardından uçuşa hazırsınız demektir. Öncelikle siz değerli misafirlerimizi kendi özel araçlarımızla otellerinden alıyoruz. 30 dakika süren Babadağ yamaç paraşütü yolculuğundan sonra uçuş pistimize varıyoruz.

 

 

UÇUŞ BOYUNCA EŞSİZ MANZARALAR

Bu yolculuğumuzda, endemik bitki türlerine ev sahipliği yapan Babadağ’ın eşsiz manzarası ile nefesinizin kesileceği, aynı zamanda güzel kokuları arasında kaybolacağınız bir yolculuğa “Merhaba” demekten kendinizi alıkoyamayacaksınız! Türkiye ve dünya şampiyonluğu olan deneyimli yamaç paraşütü pilotlarımızla uçuş pistimize vardıktan sonra gerekli ekipmanlarımızı kuşanıp pilotunuz ile birkaç adım koştuktan sonra sizleri gökyüzüyle buluşturuyoruz. Sizler bu unutulmaz dakikalarınızı yaşarken biz de özel ekstrem kameralarımızla bu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Yamaç paraşütü fiyatlarını öğrenmek ve rezervasyon yapmak için tıklayınız.

 

fethiye ölüdeniz yamaç paraşütü atlama fiyatları 2022

PARAGLİDİNG İLE ADRENALİNİ HİSSEDİN

Dünyanın en iyi 2. uçuş bölgesi olan Ölüdeniz manzarasında mest olacağınıza eminiz. Çeşitli akrobasi hareketleriyle sizleri heyecanın, ekstremin doruklarına çıkarıyoruz. 30-35 dakika süren gökyüzü yolculuğumuzun ardından ofisimizde fotoğraf ve videolarınızı görme imkanı buluyorsunuz. Amacımız sizlere kaliteli, güvenli, unutulmaz ve heyecan verici bir uçuş sağlamak. Gelin yeryüzüne bir de gökyüzünden bakalım! Anında Rezervasyon için tıklayın.

 

fethiye yamaç paraşütü atlama ücretleri 2022

 

Hayal Etmeyin, Uçun!

 

Gökyüzüne! İlham ve Adrenalin İçin!

 

Kimler hayatında en az bir kere kuşlar gibi gökyüzünde süzülüp, aşağıdaki her şeyi bir oyuncak misali görmeyi istememiştir ki? Neyse ki, profesyonel bir pilot olmak zorunda değilsiniz. Yamaç paraşütü sporunun temellerini öğrenmek ve gökyüzüne bir kuş gibi uçmak için sadece iki hafta yeterli olacaktır. İhtiyacınız olan her şey uçmayı ve tertemiz havayı içinize çekme arzusundan geçiyor.  Ortalama olarak, amatör bir pilotun uçuşu yaklaşık bir saat sürer: süre, bulunduğunuz yere, hava koşullarına ve yamaç paraşütü becerilerinden, dayanıklılığına bağlıdır. Maksimum deneyimli bir sporcu 10 saate kadar havada kalmaya devam edebilir.

Paraşütle atlama fiyatlarını öğrenmek ve rezervasyon yapmak için tıklayınız.